Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Żaden właściciel samochodu nie chce, aby stał on pod przysłowiową chmurką. Nie każdego jednak jest stać na budowę garażu, czasem ograniczeniem jest wielkość działki. Czy w takiej sytuacji jesteśmy skazani tylko na wynajmowanie garażu lub trzymanie samochodu na świeżym powietrzu?

 

 

Oczywiście, że nie. Do wyboru mamy również garaże blaszane CGT które oferuje, które ostatnio są niezwykle popularne wśród właścicieli aut.

 

Jakie zalety mają blaszaki?

 

Osoby, które zdecydowały się kupić garaże blaszane podkreślają przede wszystkim, że są one tanie. Kupno blaszanego garażu jest wiąże się ze zdecydowanie mniejszym kosztem niż wybudowanie garażu z cegieł lub pustaków. Kupując garaż wprost od producenta, mamy pewność, że zostanie on przez niego dostarczony na wskazane przez nas miejsce, że jego montażem zajmie się profesjonalnie do tego przygotowana ekipa. Nasza rola ograniczy się jedynie do właściwego przygotowania miejsca pod garaż. Ale o tym dowiedzą się Państwo poniżej.

 

Jak przygotować miejsce pod blaszaki?

 

Garaż blaszany może być ustawiony tylko na równej powierzchni. Zanim więc kupiony przez nas garaż zostanie nam dostarczony musimy wyrównać podłoże i zrobić betonową wylewkę. Beton potrzebuje trochę czasu na związanie i wyschnięcie, trzeba więc to uwzględnić przy składaniu zamówienia na garaż. Najpierw więc wykonujemy wylewkę, a dopiero potem kupujemy garaż. Czas całkowitego wyschnięcia betonowej wylewki wynosi około dwóch tygodni. Do wykonania powierzchni pod garaż nie nadaje się kostka brukowa. Nie zapomnijmy także o wymiarach wylewki. Do długości i szerokości zamówionego przez nas garażu trzeba dodać mniej więcej dwadzieścia centymetrów.

 

Jakie rodzaje garaży są dostępne?

 

Blaszane garaże są dostępne w różnych rodzajach. Różnią się między innymi rodzajem dachu oraz ilością stanowisk na auto. Standardowe to garaże z dachem jednospadowym przeznaczone do przechowywania jednego samochodu. W tego typu garażach montowana jest brama dwuskrzydłowa. Na indywidualne zamówienie klienta taki standardowy garaż może zostać wyposażony w bramę uchylną. To rozwiązanie chętnie wybierane jest przez właścicieli małych posesji. W ofercie producentów znaleźć można także garaże wielostanowiskowe. Najczęściej są one przeznaczone na dwa samochody. W tym przypadku rodzaj bramy oraz rodzaj dachu zależą od decyzji klienta.

 

Blaszane garaże są obecnie kupowane bardzo chętnie. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim cena.

 

Artykuł sponsorowany

 

Więcej z kategorii Ciekawostki i porady

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole