Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Już dzisiaj, 15 stycznia 2016, zacznie się wielka rywalizacja. Na linii startu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w wyścigu HANKOOK 24H Dubai, wystartuje dokładnie 100 załóg w przeróżnych klasach – wśród nich zespół RTG by Gładysz Racing w wyczynowym Leonie Supercopa. Przed nimi 24-godzinne zmagania „za kółkiem”.

 

 

Wyścig to mało powiedziane. Dzisiaj o godzinie 14:00 w Dubaju rozpocznie się mordercza walka z czasem i własnymi słabościami najlepszych kierowców, która potrwa dokładnie całą dobę. Przed nimi więc arcytrudne zadanie. Niezwykle wyczerpująca rywalizacja będzie naładowana emocjami do granic możliwości, rozwijając się na pełnych obrotach dopóki każdy z kierowców nie przekroczy linii mety.

 

Jednym z zespołów startujących w klasie A3T będzie RTG by Gładysz Racing zasiadający za kierownicą SEAT-a Leona Supercopa. W skład teamu wchodzą Adam Gładysz, Robertas Kupcikas, Marcin Jaros, Simon Larsson oraz Jerzy Dudek. Kierowcy są już po sesji treningowej i zapoznaniu z torem, a teraz tylko czekają na sygnał do startu, by dać upust adrenalinie i przełożyć wspólne siły na tor.

 

Klasa A3T oznacza, że ekipa będzie musiała uważać zarówno na szybsze, jak i wolniejsze samochody wyścigowe - dla Leona Supercopa to szansa na potwierdzenie swojej światowej klasy, a dla ekipy RTG by Gładysz Racing motywacja na wysokie ustawienie poprzeczki i walkę tylko o najwyższe cele.

 

Tor w Dubaju na najbliższą dobę zamieni się w arenę rywalizacji prawdziwych gladiatorów światowego motorsportu – SEAT Leon Supercopa będzie starał się udowadniać na każdym okrążeniu, że jego moc rodzi się z naturalnej pasji i sportowego charakteru.

 

Więcej z kategorii Motosport

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole