Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

SEAT już pierwsze dni roku zaczyna od wzbudzenia prawdziwych emocji. Hiszpańska marka oferuje kierowcom swoje dwa najważniejsze modele – Ibizę i Leona – w jeszcze niższych cenach. Teraz sportowy charakter jest na wyciągnięcie ręki!

 

 

Nowa, jeszcze bardziej charyzmatyczna Ibiza już zdążyła udowodnić swoją doskonałość wśród polskich kierowców. Jest pociągająca, energiczna, a teraz także bardziej dostępna. Z nowym rokiem SEAT postanowił zaproponować Ibizę z rocznika 2016 w nowych cenach – niższych aż do 3 500 zł!

 

SEAT Ibiza Style: nowa cena niższa o 3 500 zł

SEAT Ibiza FR: nowa cena niższa o 2 000 zł

SEAT Ibiza Reference: nowa cena niższa o 1 500 zł

 

Takie połączenie wzbudza emocje, lecz noworoczne, niższe ceny Ibizy to nie wszystko. Kierowcy, którzy pragną zasiąść „za kółkiem” dynamicznego i rodzinnego Leona, z pierwszym dniem stycznia otrzymali na to tysiące dodatkowych powodów – w wyprzedaży rocznika 2015, SEAT Leon jest dostępny z rabatem do 10 000 zł!

 

SEAT Leon Reference: rabat 10 000 zł

SEAT Leon Style: rabat 8 000 zł

SEAT Leon FR: rabat 7 000 zł

 

Dodatkowo, na kierowców głodnych wrażeń za symboliczne 1 zł czekają również pakiety wyposażenia – bogate, zaawansowane technologicznie, podnoszące bezpieczeństwo i dopasowane do oczekiwań każdego fana ekscytującej motoryzacji.

 

SEAT zaskoczył po raz kolejny. Jego pełne życia i stylu dwa najważniejsze modele wprowadziły do świata motoryzacji więcej możliwości i dawkę świeżej energii – to najsilniejszy wyraz charakteru SEAT-a. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, Ibiza i Leon sportowy charakter łączą z funkcjonalnością, a dzięki niedoścignionej ofercie przyciągną teraz każdego fana moto-emocji. SEAT spełnił więc noworoczne życzenia wszystkich kierowców. Czy można chcieć czegoś więcej?

 

 

 

Więcej z kategorii Rynek

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole