Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Pełen kontrastu, pełen życia -smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, gdzie czekają skórzane fotele z żółtymi akcentami. Nowy smart fortwo cityflame dostępny jest jako coupé i kabriolet.

 

Nowe wydanie specjalne smarta fortwo nosi imię"cityflame"(ang.miejski blask). Najnowsze trendy kolorystyczne to ukłon w stronę klientów, którzy oczekują jeszcze większej indywidualizacji modelu.

 

Od pierwszej chwili smart fortwo cityflame zwraca uwagęwyrazistymzestawieniembarwnadwozia.Panele pokryte żółtymlakieremperłowym(opcjonalnie oferowane równieżwkolorze czarnym)kontrastują z czarnymi dodatkami-tridionem,obudowami lusterek i 3-ramiennymi obręczami z szerokim ogumieniem(175/55R15 z przodu oraz 195/50R15 z tyłu).

 

Motyw ten ma swojąkontynuacjęwkabinie:fotele pokrywa czarna tapicerka skórzana zżółtymiakcentamina oparciach i siedziskach oraz przeszyciami w tym samym kolorze. Jasna nić biegnie również przez deskę rozdzielczą i wieniec sportowej kierownicy z łopatkami do zmiany biegów. Dodatkowo, wnętrze wzbogaciło się o specjalne dywaniki z logo"cityflame".

 

Nowa edycja specjalna smarta powstanie w limitowanej liczbie 2400 egzemplarzy i bazuje na wersji wyposażenia passion.Lista jejseryjnegowyposażenia obejmuje m.in.:z automatyzowaną przekładnię softouch, elektrycznie sterowane szyby, automatyczną klimatyzację i panoramiczny dach z roletą. Model dostępny jest jako coupé i kabriolet, z benzynowym silnikiem o mocy 52 kW mhd lub 62 kW.

 

Pierwsze egzemplarze smarta fortwo cityflame trafią do dealerów w kwietniu 2013 r.

 

 

źródło: daimler

Więcej z kategorii Tuning

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole