Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Jeden z najbardziej znanych tunerów na świecie, zajmujący się tuningiem pojazdów marki Mercedes, postanowił przygotować kilka modyfikacji dla modelu CLA 45AMG.

 

 

Zaczynając od silnika, Brabus napisał aktualizację oprogramowania AMG dla turbodoładowanej jednostki napędowej o pojemności 2.0, która normalnie produkuje 355KM i 450 Nm. Po zmianach pod maską pracuje aż 400KM produkujące 500Nm maksymalnego momentu obrotowego! Dzięki temu auto przyspiesza do pierwszej setki w 4,2 sekundy. Jest to tylko o 0,2 sekundy szybciej, ale podczas jazdy po torze tym małym potworem można będzie podobno poczuć dużą różnicę – szczególnie podczas przyspieszania przy większych prędkościach.

 

Oprócz modyfikacji mechanicznej, Brabus nie zapomniał o kwestii wizualnej. Na kołach, grillu, lusterkach i we wnętrzu znajdziemy dużo czerwonych akcentów. Oprócz tego swoje miejsce znalazło kilka karbonowych dodatków, takich jak lotka na tylnej pokrywie, szybie, oraz lusterkach. Wnętrze staranie obszyto nową skórą, alcantarą oraz przeszyciami z czerwonej nici. Podoba Wam się?

 

 

Rafał Sztoner

Fot: Producent

Opublikowano na

 

 

Więcej z kategorii Tuning

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole