Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Felietony

W dzisiejszym świecie motoryzacyjnym coraz trudniej znaleźć samochód. Dlaczego? Otóż jest tak duży wybór, iż trudno się zdecydować. Zweryfikujmy więc to, co oferuje rynek.

Więcej…
 

Jak miło jest czasem popatrzeć na ogłoszenia motoryzacyjne. Przykładowo, 10-letnie auto klasy średniej z dieslem pod maską, sprowadzone z Niemiec, ma 150 000 kilometrów przebiegu. Kto kupuje takie auto – tym bardziej w Niemczech – i robi nim kilkanaście tysięcy rocznie?

Więcej…
 

Od lat słyszę jak solidne są auta niemieckie, francuskie komfortowe, a japońskie niezawodne. Wszystko byłoby w porządku, gdyby fani poszczególnych marek byli bardziej obiektywni...

Więcej…
 

Klimatyzacja, wspomaganie kierownicy, ESP, 4x poduszka powietrzna, elektryczne szyby i lusterka, czysty, zadbany oraz niezawodny – mylisz się, to nie ogłoszenie auta na sprzedaż. To nic innego, jak opis samochodu idealnego dla każdego z nas. Dlaczego tak myślę? Dowiesz się na samym końcu...

Więcej…
 

Kryzys jest, kryzysu nie ma. Bez różnicy. Zawsze się kombinuje, by więcej zarobić. Tym bardziej w świecie motoryzacji. Konkurencja stale rośnie, dlatego nawet najbardziej zasłużone w historii marki nie mogą czuć się bezpiecznie.

Więcej…
 

„Witam Panie władzo, znowu za szybko? Wszystko przez żonę, którą muszę odebrać z pracy, córkę czekającą pod szkołą i teściową, która zawsze chce wszystkiego, czego nie mogę zrobić. Na dodatek jestem na zasiłku i mam kredyt na głowie.” Powiedział zaniepokojony kierowca do Pana policjanta z drogówki. Takie sceny mają miejsce setki, jak nie tysiące razy dziennie. Czy naprawdę nie da się tego uniknąć?

Więcej…
 

Odkąd żyję, słyszę jakie beznadziejne drogi mamy w naszym pięknym, nadwiślańskim kraju. Słyszę również kolejne obietnice rządów i dochodzę do wniosku, że niektórzy powinni rozwijać się w dziedzinie aktorstwa. No cóż, świata nie zmienię, dróg nie wybuduję. Ale jedno mogę zrobić  - użyć wyobraźni i nieco rozweselić obraz polskiej infrastruktury.

Więcej…
 


Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole