Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

 

 

Infiniti w Polsce zanotowało blisko 100% wzrost sprzedaży w roku 2014, co czyni go największym rynkiem tej marki w całej Europie. Do sieci salonów Infiniti dołącza całkowicie nowy salon zlokalizowany w Sosnowcu.

 

Infiniti chcąc docenić Polski rynek przygotowało ośrodek uzupełniający sieć salonów. Jest to drugi tak nowoczesny ośrodek na Starym Kontynencie zapewniający kompleksową obsługę. Wybór miejsca też nie był przypadkowy, obok salonu biegnie najbardziej obciążona droga ekspresowa S86. Symbolicznego otwarcia salona dokonał sam Francois Goupil de Bouillé, wiceprezes Infinitina na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w towarzystwie Adama Pietkiewicza i Jacka Drogosza, prezesów Holdingu 1, którego część stanowi Infiniti Polska.

 

Sosnowiec był też miejscem premiery dealerskiej jedynego egzemplarza koncepcyjnego-QX30. Wcześniej Infiniti chwaliło się swoim konceptem jedynie na targach w Genewie oraz w Las Vegas, skąd przyleciał prosto do Polski.Oczywiście jest on zapowiedzią nowości nadchodzących w najbliższym czasie, pierwszą z nich będzie Q30 debiutujący w salonach początkiem listopada tego roku. Drugi w kolejce jest QX30, a jego debiutu należy się spodziewać wiosną 2016.

 

 

 

Patrząc na koncepcyjnego crossovera Infiniti ciężko nie wróżyć dalszych sukcesów marce. Design nawiązujący do obecnej gamy suvów połączony ze smukłością znaną z nadwozia typu coupe, uczynią niedużego crossovera QX30 świetną propozycją w klasie premium. Odpowiadając na zapotrzebowanie młodszych klientów segmentu premium samochód,ma − jak każdy z gamy Infiniti − zapewniać indywidualność – powiedział Francois Goupil de Bouillé.

 

Na pewno należy spodziewać się zniknięcia niektórych smaczków stylistycznych, lecz nie powinno znacząco to wpłynać na charakterystyczny design. Oby, bo Japonia coraz śmielej rozpycha się na rynku odbierając cennych klientów Niemieckim konkurentom.

 

 

Krzysztof Kunzek

                 

 

 

Więcej z kategorii Prezentacje

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole