Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Podwójna moc Lexusów nie drzemie w hybrydach. Hasło reklamowe, powinno kończyć się gwiazdką, a w niej znajdować się zdanie „PS. zostawiliśmy wolnossące V8”.

 

 

Piątkowy dzień razem z Lexus Driving Emotions 2016 można by wspominać przez okrągły rok, aż do momentu rozpoczęcia następnej edycji. Kilka godzin pełnych wrażeń i emocji, spalonych opon, klocków hamulcowych, ubłoconych Suv'ów i samochodów nad przepaścią.

 

Cała impreza i jej atrakcje odbywały się z wykorzystaniem dosłownie całego dostępnego terenu Toru Poznań! To wielka niespodzianka, ponieważ z jednej strony pokonanie całej pętli w GS-F za kierownicą, było czymś niesamowitym, z drugiej jednak strony OFF-ROAD w Lexusie RX po piaszczystym terenie wokół ośrodka, pozytywnie zaskoczyło. Jak już mowa o terenowych testach, to trzy kolosy, nazywane RX bardzo sprawnie pokonały testową trasę. Widok 360 stopni za pomocą kamer przydaje się nie tylko w parkowaniu, ale też podglądaniu co znajdziemy za górką.

 

 

Były też jazdy modelem RC, a także porównanie modelu RC w wersji hybrydowej i turbo, które wyszło przewidywalnie, a wrażenia z jazdy po wąskim torze kartingowym, wyszły w miarę ok. Czas pokaże czy to auto znajdzie chętnych, które ma bardzo zadziorny wygląd, a niekoniecznie osiągi. Mogliśmy też zaryzykować życie kolegów kierując zdalnie sterowanym NX nad przepaścią... ale spokojnie, to tylko malowidło 3D, które z odpowiedniej wysokości robiło ogromne wrażenie.

 

Tak właśnie po krótce można opisać dynamiczną prezentację najnowszych modeli Lexusa. Wiemy, że GS F zagrał w niej pierwsze skrzypce, ale i inne modele dały radę - tak jak i zaproszeni goście.

 

Grzegorz Wawryszczuk

 

 

Więcej z kategorii Prezentacje

Drukuj

Email

 

Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole