Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji

Akcesoria

W świecie komórek, wszędobylskiego Internetu i Facebooka oraz samochodów z centrami multimedialnymi na pokładzie powoli zaczyna brakować miejsca na standardowe mapy lub nawigacje GPS zwane PND.

Więcej…
 

Picie skraca życie, ale może też doprowadzić do utraty na lata plastikowego dokumentu, bez którego wielu z Was na pewno łatwo się nie obejdzie. Co roku na polskich drogach w ręce policji wpadają dziesiątki tysięcy pijanych kierowców. Gros z nich nie wsiada za kółko świadomie, tuż po spożyciu, ale dopiero następnego dnia po ciężkiej nocy, myśląc, że wypoczynek, obfite śniadanie, prysznic, spacer, tłusty obiad zregenerowały ich organizm i wyzerowały promile.

Więcej…
 

Nawigacja to nieodłączny element podróży każdego kierowcy. Coraz częściej zdarza się, że pracuje ona dłużej niż służbowy laptop. Dlatego też urządzenie tego rodzaju, musi być maksymalnie praktyczne i poręczne. Taki właśnie jest Garmin nuvi 2595LMT.

 

Więcej…
 

Jaka jest idealna partnerka? Taka, która w razie kłopotów nam pomoże. Taka, która będzie nas rozumieć. Taka, która za nas znajdzie to, czego potrzebujemy. Brzmi utopijnie, ale nie trzeba daleko szukać. Niektórzy mogą być zawiedzeni, że nie jest kobietą. No cóż, wszystkiego mieć nie można. Jest za to skutecznym i szybkim w działaniu urządzeniem, które potrafi do siebie przekonać szybciej, niż mogłoby się to wydawać. Zapraszamy na test nawigacji TomTom GO LIVE 1005!

 

Więcej…
 

Przeciętny posiadacz nawigacji korzysta z jej usług w celu dotarcia do celu – to oczywiste. Niektóre produkty tego rodzaju mają jednak więcej do zaoferowania. Do takich modeli możemy zaliczyć Mio Spirit 687 EU. Czym charakteryzuje się to urządzenie?

 

Więcej…
 

Czasem zastanawiam się, co kieruje ludźmi, którzy kupują nowe auto wraz z nawigacją. Nie dość ,że są bardzo drogie to na dodatek często wiążą się ze skomplikowaną obsługą. Kolejny test jeszcze bardziej umacnia mnie w tym przekonaniu. Tym razem pod lupę bierzemy model Spirit 670 znanej firmy Mio.

 

Więcej…
 

Zaczynają się wakacje. Jak co roku niosą za sobą „plusy dodatnie i plusy ujemne” – jak mawiał Lech Wałęsa.
Miasta, które trudno uznać za wypoczynkowe, częściowo się wyludniają. Na miejskich drogach wyraźnie ubywa samochodów.
Jednak okres ten to również wakacje drogowców – choć w innym tego słowa znaczeniu.

 

Więcej…
 

Jakiś czas temu firma Mio wprowadziła na rynek dwa modele serii Moov S500 oznaczone symbolami S505 oraz S555. Nie przypominają one niczym swoich poprzedników. Nowoczesny design oraz innowacyjne oprogramowanie to tylko jedne z wielu wprowadzonych zmian.

 

Więcej…
 

Jeszcze 10 lat temu sztuczna inteligencja była czymś zupełnie abstrakcyjnym i znanym jedynie z filmów, bądź książek o tematyce science fiction. Ostatnimi laty świat technologii poczynił tak wielkie postępy, że nawet nawigacja samochodowa ma w sobie namiastkę prawdziwej sztucznej inteligencji, najlepszym tego przykładem jest przedmiot mojego dzisiejszego testu czyli nawigacja marki TomTom – ONE IQ Routes edition Europa Traffic.

 

Więcej…
 

Kiedyś posiadanie nawigacji samochodowej było czymś wręcz nobilitującym, nie każdego było stać na takie luksusy, a prawdę mówiąc niegdysiejsze urządzenia tego typu pozostawiały wiele do życzenia. Całe szczęście „światek” nawigacji GPS stał się teraz o wiele bardziej przystępny również dla przeciętnego zjadacza chleba.

 

Więcej…
 


Ceny paliw

Sprawdź ceny paliw w swoim województwie:

mapka

Informacje

fotoradary

video patrole